DNES Zavřeno
cs
  • en

Komplexní stomatologie

  •  Vždy k Vašemu zubnímu zdraví přistupujeme komplexně. Navrhujeme Vám takovou léčbu, která zajistí dlouhodobou bezproblémovou funkci Vašeho chrupu. Respektujeme Vaše individuální potřeby a Vaše přání, zejména co se týká požadavků na estetiku, funkci, kvalitu a finanční náročnost ošetření.
  • V plánu léčby se odráží Vaše individuální potřeby jako je prevence zubního kazu a onemocnění dásní, parodontologická péče, dentální hygiena, ošetření zubního kazu pomocí bílé plomby, ošetření zubních váčků, trhání zubů, ošetření zubních  pigmentů/skvrn a také estetická oprava zubů, ošetření citlivosti zubů  - fluoridace, ošetření zubních kanálků, zhotovení zubních náhrad, protéz, můstků, metalokeramických korunek, celokeramických korunek na počkání, zavedení zubních implantátů, estetické ošetření chrupu včetně bělení zubů.
  • Na naší klinice používáme nejmodernější postupy současné  stomatologie. Pomocí RTG přístrojů poslední generace je lékař schopen zhotovit kvalitní rentgenové snímky pro přesné stanovení diagnózy a plánu léčby.
  • Naší základní pomůckou je stomatologický systém CEREC CAD/CAM, který je schopen vyrobit bez otisků na počkání keramické výplně (tj. plomby), ať už „dovnitř“ zubu (tzv. inlay), na povrch zubu (tzv. onlay) či na povrch s přesahem dovnitř (tzv. overlay), celokeramické zubní můstky, korunky a fazety.