DNES otevřeno: 8:00–18:00
cs
  • en

Bílé výplně

Hlavním cílem záchovné stomatologie je zachránit zub, který je postižený např. zubním kazem nebo úrazem. Takové defekty lze řešit výplní (plombou). Díky moderním materiálům a postupům, které používáme , můžeme zhotovit „bílé plomby“ na kterémkoliv zubu chrupu. Navíc je možné esteticky dostavět i tak zničené zuby, které byly před několika lety bylo nutné obrousit na korunku. Rovněž zuby, které jsou po endodontické léčbě, můžeme za vhodných podmínek přímo dostavět fotokompozitním materiálem.

 

 

       

 Kompozitní výplň – výplň v barvě zubu.

Fotokompozitní plomby jsou nejlepším řešením při ošetření drobných zubních defektů způsobených kazem nebo úrazem zubu. Díky širokému spektru odstínů a práci s lupovými brýlemi a kofferdamem  fotokompozitní plomby splývají se zubní tkání a nejsou vůbec vidět. Při správné aplikaci mají kompozitní plomby minimální životnost 10 let. Díky moderním materiálům a jedinečné technologii zpracování, kterou používáme, můžeme zhotovit „bílé plomby“ na kterémkoliv zubu chrupu. 

 

  • Fotokompozitní „bílé“ plomby
  • Skloinomerní plomby
  • Estetická restaurace zubu - dostavba a oprava zkaženého zubu.

 

Technologický postup zhotovení je časově náročný a není hrazený zdravotní pojišťovnou. Používáme unikátní metody a moderní materiály, které dovolují zhotovit výplň dlouhodobě funkční a estetickou.