DNES otevřeno: 8:00–17:00
cs
  • en

Implantologie

 

Implantologie je moderní obor, bez něhož se dnešní stomatologie neobejde. Nabízí elegantní, šetrné a kvalitní řešení ztráty jednoho nebo více zubů. Zubní implantáty představují umělou náhradu zubních kořenů, které byly zničeny. Bývají často laicky nazývány čepy nebo nastřelovací zuby. Jedná se ale o malý šroubek, který se při drobném chirurgickém výkonu začlení do čelisti na místo chybějícího zubu.

Zubní implantáty fungují přesně jako vlastní zuby. Dokonce se i přirozeně připojují k čelistní kosti. Nová korunka se trvale ukotví na horní část implantátu.

Implantáty budou vypadat a dlouhodobě fungovat jako Vaše pravé zuby – často dokonce lépe. Vyřeší situaci, kdy Vás trápí ztráta jednoho zubu, chybí zuby na více místech nebo již nemáte žádné zuby.

 

 

 

 

 

 

Chcete-li mít jistotu, že zubní implantáty maximálně splní svůj účel a jsou správně a odborně aplikovány, objednejte se na konzultaci a náš tým specialistů vám bude plně k dispozici. Lékaři vám doporučí vhodnou formu nápravy poškozených zubů a v případě vašeho zájmu také provedou naprosto perfektní stomatochirurgický zákrok. S námi se můžete spolehnout na profesionalitu lékařů i moderní prostředí vybavené špičkovými přístroji.

Používáme špičkové zubní implantáty od předních světových značek Alfa Bio a Nobel Biocare.

Pro přesné plánování implantace používáme 3D rentgen a speciální software  pro navigovanou implantologii Gallileos Implant, který umožní pomocí počítačové techniky precizní plánování zavedení implantátu.